الفبای موفقیت هر کسب و کار

من زینب شاه رجبیان هستم و به کار طراحی و سئو سایت در شاهین شهر،اصفهان و هر کجا که مشتریانم بخواهند مشغول می باشم

طراحی سایت و سئو در شاهین شهر

با من بیشتر آشنا شوید

اینجانب زینب شاه رجبیان هستم. فارق التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری. بعد از پایان تحصیل به طور جدی به حوزه مورد علاقه خویش یعنی دیجیتال مارکتینگ قدم نهاده و در کنار اساتید مختلف کسب علم نمودم . در شرکت های مختلف فعالیت کرده و بر اندوخته های خود افزوده ام. با توجه به عدم حضور سئو کار و طراح سایت در زادگاه خویش شهر شاهین شهر بر خود دیدم تا این خلا را پر کرده و در شهر خویش به فعالیت بپردازم. امروزه بازاریابی دیجیتال جز لاینفک موفقیت به حساب می آید چرا که با توجه به رشد سریع اینترنت و عمومی شدن آن امروزه کم تر کسی است که قبل از هر خرید گشتی در دنیای اینترنت نزده و به سرچ محصولات، قیمت ها و رقبا نپردازد. امروزه کسی در دنیای رقابت موفق می شود که زودتر از رقبا وارد بازار شده و خود را به مشتریان بشناساند. طراحی سایت جز بهترین و کم هزینه ترین ابزارهای مناسب برای برند شدن تمامی کسب و کارها می باشد. کمتر شرکت و کسب و کاریست که در این دوران سایت نداشته باشد. چنانچه شما هنوز سایتی ندارید زودتر دست به کار شده و این مهم را به من بسپارید. من آنچنان به کار خویش اعتماد داشته که با ضمانت عودت وجه با کمال میل به طراحی و سئو سایت شما می پردازم.گواه این ادعا پروژه های بسیاری است که در زمینه طراحی سایت و سئو داشته و دارم.

09361156303 شاه رجبیان

سئو در شاهین شهر

طراحی و سئو در شاهین شهر

به نظر من، سئو ترافیک سازمانی هدفدار را برای یک دامنه خاصی فراهم می کند. هر جستجو، چالشی به منظور بدست آوردن تجربه مناسبی برای موتورهای جستجو و کاربرانشان است. این کاملا برای هر وضعیتی متفاوت است و این باعث می شود که سئو یک کار چالش برانگیز باشد. برخی دامنه ها نیاز به محتوا دارند و بعضی نیاز به لینک دارند و برخی دامنه ها هم به لحاظ فنی از دیگر رقیبانشان عقب هستند. براساس این بررسی ها در تعریف سئو چیست، می توان به این نتیجه رسید که هرگز لحظه ی خسته کننده ای در عملیات سئو وجود ندارد.
اندرو کوک استارکی، مشاور سئو
0
سال‌ها تجربه
طراحی سایت
پروژه سئو
فعالیت من در آینده

با ما لذت به اوج رسیدن را تجربه کنید

چنانچه بتوانید لبخند رضایت را بر لب های گوگل بنشانید بازار و مشتریان انبوه بازار نیز لبخند رضایت را بر لبان شما می نشانند.

Scroll to Top